План заходів, спрямованих на запобігання та протидії булінгу |

План заходів, спрямованих на запобігання та протидії булінгу

План заходів,

спрямованих на запобігання та протидії булінгу

в Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 3 «Калинка» на 2022|2023 рік

№ з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний
Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу
1 Підготовка наказу «Про запобігання булінгу у Сумському ДНЗ № 3 «Калинка» Останній тиждень серпня Завідувач, Тимченко І.В.
2 Підготовка наказу «Про порядок дій персоналу при зіткненні з випадками булінгу у Сумському ДНЗ № 3 «Калинка» Перший тиждень вересня Завідувач, Тимченко І.В.
3 Наради з різними категоріями працівників з питань профілактики булінгу (цькування):

1)    педагогічний персонал

2)    допоміжний персонал

3)    технічний персонал

Вересень Завідувач, Тимченко І.В.

Психолог, Кажан Л.В.

4 Обговорення та прийняття правил поведінки в групах, оформлення правил у вигляді наочного стенду Вересень Вихователі, Психолог, Кажан Л.В.
5 Організація механізмів звернення та встановлення інформаційних скриньок для повідомлень про випадки булінгу (цькування) Вересень Психолог, Кажан Л.В.
6 Створення розділу про профілактику булінгу і розміщення нормативних документів на сайті закладу Вересень Діловод,

Будко В.В.

7 Підготовка брошури з нормативними документами з профілактики булінга (цькування) в освітньому середовищі Жовтень Психолог, Кажан Л.В.
8 Оформлення тематичного стенду Жовтень Психолог, Кажан Л.В.
9 Перевірка інформаційної доступності правил поведінки та нормативних документів з профілактики булінгу Листопад Психолог, Кажан Л.В.
Робота з батьками
10 Тематичні батьківські збори Жовтень Завідувач
11 Тематичні батьківські збори в групах Листопад Вихователі
12 Проведення консультацій психолога з питань взаємин батьків з дітьми Упродовж року Психолог, Кажан Л.В., вихователі
13 Консультування батьків щодо захисту прав та інтересів дітей 1 раз на місяць Психолог, Кажан Л.В.
Робота з дітьми
14 Спостереження за психологічним мікрокліматом в дитячому колективі (діти дошкільного віку) Упродовж року Вихователі
15 Спостереження за міжособистісною поведінкою дітей Упродовж року Вихователі