Що потрібно для зарахування дитини в дошкільний заклад |

Що потрібно для зарахування дитини в дошкільний заклад

Відповідно до п.п. 8, 9 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 27.01.2021 року № 86 «Про внесення змін до постанови КМУ від 12 березня 2003 р. № 305»,

для зарахування дитини в дошкільний заклад  необхідно подати документи:

• заяву про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідку про стан здоров’я дитини, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • копію медичної довідки за формою № 063/о «Карта профілактичних щеплень», завірену лікарем-педіатром (сімейним лікарем).

Для зарахування дитини до спеціальної групи для дітей з вадами мовлення до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку.

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивну групу (або для її створення) до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Для зарахування дитини з інвалідністю до заяви про зарахування додаються:

• копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”;
  • копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Обов’язковою умовою прийому відвідувачів є дотримання ними усіх вимог особистого протиепідемічного захисту: захисна маска, дотримання дистанції тощо.