Комісія з організації харчування в ДНЗ №3 “Калинка” |

Комісія з організації харчування в ДНЗ №3 “Калинка”

З метою збереження здоров’я дітей, забезпечення їх якісним харчуванням, дотримання прав дітей на безпечну для життя та здоров’я продукцію в закладах освіти м. Суми, на виконання законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про дитяче харчування», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», працює  постійно діюча комісію з питань перевірки організації харчування дітей у навчальних закладах м.Суми, яка здійснює перевірки за організацією харчування дітей, безпечністю та якістю продукції, що надходить до навчальних закладів м. Суми. у лютому 2019 року така комісія працювала у закладі дошкільної освіти №3 “Калинка”