ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД |

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Перелік документів для запису  дитини  в ЗДО

Прийом дітей до ЗДО здійснює керівник протягом календарного року за наявності вільних місць на підставі таких документів, як:

* заява батьків,

* медична довідка форми № 086-1/о  про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО,

* копія форми первинної облікової документації №63/о (щеплення), завірена дільничим (сімейним) лікарем закладу охорони здоров’я, в якому обслуговується дитина,  містить усю необхідну інформацію про: вакцинацію, ревакцинацію, туберкулінові проби,

* свідоцтво про народження дитини.

Це виключний перелік документів, визначений пунктом 9 Положення про про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86)  та  листом Міністерства охорони здоров’я  за № 111-01/89 від 29 березня 2018 року  “Щодо  використання медичних форм для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти”.

Алгоритм влаштування дитини до дитячого закладу:

1. Зареєструвати заяву на зарахування дитини в електронній реєстрації дітей в ДНЗ.
  2. Оформити медичні довідки дитини (ф-86/о, ксерокопію ф-63/о).
  3. Надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
  4. Написати заяву в ЗДО про влаштування дитини до дитячого закладу.