Завдання та обов’язки батьків щодо фізичного виховання дітей у сім’ї |

Завдання та обов’язки батьків щодо фізичного виховання дітей у сім’ї

Фізичне виховання в сім’ї – це :

1.​ Раціональнеи харчування.

2.​ Правильний режим дня, гігієна тіла, повноцінний сон.

3.​ Дотримання рухового режиму.

4.​ Загартування організму, спільні прогулянки на свіжому повітрі.

5.​ Контроль за поставою дітей, за їхньою ходою.

6.​ Ранкова гігієнічна гімнастика.

Завдання батьків:

-​ Створення необхідних матеріально – технічних умов для занять фізкультурою вдома.

-​ Контроль і сприяння дотриманню дітьми режиму дня, правил особистої гігієни, загартування, виконання ранкової гімнастики.

-​ Особиста участь у змаганнях сімейних команд, днях здоров’я, іграх, розвагах, прогулянках.

-​ Організація змагань та ігор на дитячих майданчиках за місцем проживання.

Обов’язки батьків:

-​ Визнати, що первинна відповідальність за добробут і фізичний розвиток дитини лежить на батьках.

-​ Вчити дітей особистим прикладом берегти своє здоров’я і працювати над вдосконаленням свого фізичного розвитку.

-​ Заохочувати дитину до систематичних занять фізичними вправами і поважати тих, хто веде здоровий спосіб життя.

-​ Знати і розуміти обов’язки та права дитини на заняттях з фізичної культури.

-​ Ознайомитись з навчальною програмою з фізичної культури.

-​ Дбати, щоб дитина мала спортивну форму, була доглянута і охайна на заняттях з фізичної культури, і заохочувати до цього самих дітей.

-​ Заохочувати дитину розвивати відповідні стандарти етикету і поведінки в побуті та на заняттях з фізичної культури.

-​ Володіти інформацією про стан та вади фізичного розвитку дитини та не перешкоджати роботі щодо їх усунення.