Підведені підсумки методичної роботи закладу за 2018-2019 навчальний рік |

Підведені підсумки методичної роботи закладу за 2018-2019 навчальний рік

28 травня 2019 року на педагогічні  раді проведено аналіз виконання річного плану роботи  за 2018-2019 навчальний рік. Великим блоком  у підведенні підсумків роботи педагогічногго колективу став аналіз методичної роботи.

Дошкільний заклад працює за чинною освітньою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», а також за парціальними освітніми програмами: «Про себе треба знати, про себе треба дбати», «Казкова фізкультура», «Грайлик», «Радість творчості»,  використовує традиційні методики та інноваційні технології: В.Сухомлинського, С. Русової, Л.Фесюкової, Н.В. Гавриш, розвивальні ігри Нікітіних, елементи технології саморозвитку М.Монтессорі, пошуково – дослідницька діяльність, методика навчання читанню за М.Зайцевим, ТРВЗ, психолого – педагогічне проектування елементи арт–технік, мнемотехніка як сучасна технологія ефективного засвоєння нової інформації, впровадження в навчально-виховну діяльність програми соціально-економічного виховання дітей «Афлотот», педагогіки сталого розвитку. Це сприяє ефективній реалізації базового інваріативного та варіативного змісту дошкільної освіти.

Згідно плану, були проведені усі педагогічні ради (№1 – «Підсумки роботи ДНЗ за попередній навчальний рік. Завдання педагогічного колективу на 2018 – 2019 н. р.» педагогічна рада №2  «Формування комунікативноїкомпетенції дітейдошкільного віку: методи інтерактивної взаємодії.», педрада №3 – «Створення умов длярозвитку духовно-моральноїкомпетенції дошкільника засобами народознавства»,  семінари, семінари – практикуми:

• “Використання прийомів мнемотехніки у розвитку зв’язного мовлення дошкільників ” ( 23 жовтня 2018),
  • “Формування основ комп’ютерної грамотності у  дітей старшого дошкільного  віку” (грудень 2018, на базі ССШ №1, навчальний семінар)
  • “Гармонійна взаємодія з батьками: уникаємо конфліктів” (17 квітня 2019).

Проходили колективні  перегляди занять: Вовк Світлани Володимирівни, Кіктєвої Євгенії Павлівни, Золовкіної Олени Вікторівни, Остапенко Тетяни Іванівни, Гавришенко Ольги Миколаївни, Грищенко Галини Анатоліївни, Руденко сітлани Яківни, Дяденко Вікторії Леонідівни, Котенко Наталії Миколаївни.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.