Державні санітарні правила і норми безпеки іграшок та ігор для здоров’я дітей |

Державні санітарні правила і норми безпеки іграшок та ігор для здоров’я дітей

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Постанова Головного

державного санітарного

лікаря України

30.12.1998 № 12

Державні санітарні правила і норми безпеки іграшок та ігор для здоров’я дітей

Державні санітарні правила і норми

ДСанПіН 5.5.6.012-98

1. Галузь застосування

ДСанПіН поширюються на асортимент іграшок та ігор для дітей і підлітків і встановлюють вимоги та норми безпеки для здоров’я, а також порядок проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи на етапах розробки, виробництва, зберігання, реалізації і методів досліджень.

1. Державні санітарні правила і норми підготовлені з урахуванням нових наукових досліджень безпеки матеріалів, що використовуються при виробництві іграшок, ігор, їх використанні за призначенням, виробництвам, що їх виготовляють і реалізують.

Державні санітарні правила і норми рекомендовані Українським науковим гігієнічним центром МОЗ України.

2. Введено на зміну “Санітарно-гігієнічних правил і норм виробництва і реалізації ігор та іграшок”, затверджених Мінохорони здоров’я СРСР № 42-125-148-86.

3. Державні санітарні правила і норми, гігієнічні нормативи обов’язкові для виконання нормативні документи, що визначають критерії безпеки та нешкідливості для здоров’я дітей і вимоги щодо відповідності віковим морфофункціональним і психофізіологічним особливостям дітей, сприяють їх гармонійному розвитку і забезпеченню оптимальних умов життєдіяльності.

Повний текст документу – Державні санітарні правила і норми безпеки іграшок та ігор для здоров-я дітей