Підвищено вартість харчування на дитину |

Підвищено вартість харчування на дитину

Рішення харчування 2018

Наказ по рішенню про організацію харчування

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Рішенням Сумської міської ради від 21.12.2017 року № 2898-МР «Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у закладах освіти м. Суми» встановлено нові грошові норми вартості харчування однієї дитини на день (п.1.1. Рішення):
– для дітей раннього віку – 18,00 гривень;
– для дітей дошкільного віку – 22,00 гривень.
Також визначено розмір плати для батьків за харчування дітей у розмірі 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день за дні відвідування дитиною начального закладу (п.1.2.)*
*Примітка: оплата нараховуватиметься з 01.01.2018 року з розрахунку 10,80 грн. для дітей раннього віку та 13,20 грн. для дітей дошкільного віку за 1 день відвідування закладу дошкільної освіти.
Зазначено категорії дітей, яким надаються пільги на оплату за харчування:
п.1.3. – для батьків, які мають трьох і більше дітей, розмір плати за харчування зменшується на 50 відсотків;
п.1.4. – звільняються від оплати за харчування батьки або особи, які їх замінюють:
– дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;
– дітей-інвалідів;
– дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків,
– дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні АТО або загинули під час проведення антитерористичної операції,
– дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в Афганістані,
– дітей, батьки яких загинули або отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності,
– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,
– дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти.

Якщо Ви відноситеся до якоїсь із перелічених категорій, і на сьогодні не отримуєте пільгового харчування, будь – ласка, зверніться до завідувача або бухгалтера дошкільного закладу за роз’ясненнями та для оформлення необхідних документів.

З повагою, адміністрація ДНЗ